Çok Miyavliyor

Russianblue cinsi kedim var 5 aylık inanılmaz miyavliyor özellikle geceleri nedenini bilmiyorum ama veteriner konttollerinde herşey sağlam çıkıyor

9 CEVAP

Deniz1741

Kızgınlığa giriyordur.

Veterinere gittik kızgınlık için çok erken uykuyu sevmiyor ilgi istiyor dedi ama artık ciddi derecede sıkıntı var gibi geliyor

develi99

Yani şunu tecrübe etmiş olmanız lazım.

Nasıl.anlatsam,

Yanık yanık mı miyavliyor,
Annesini cagirir gibi mi miyavliyor
Acı mı çekiyor da miyavliyor
Korkuyor da mı miyavliyor..

Anatomik bir şey yoksa yanıniza alin bir süre..

elifnaz01

ya belirtildiği gibi kızgınlığa giriyordur ya da belki kendisini yalnız hissettiği için, ilgi istediği için bağırınıyor da olabilir. Ama miyavlama şekli de çok önemli, normal bir miyavlama mı acılı mı, nasıl bir şey onu duymak lazım tabi.

Normal bir miyavlama sesleniş miyavlamasi ilgilenin miyavlamasi gibi yanımda yatıyor zaten hiç birsekilde kapılar kapalı değil ama uyumayı sevmiyor olmalı

CakilYavrukus

Kısırlaştırın

Coconutbey

Kızgınlığa giriyor olabilir

dadasf

büyük ihtimalle geceleri oyun istiyordur. bunun içinde gündüzleri olabildiğince oyun oynatıp yorun. özellikle yatma saatinize yakın yorun ki yorgunluktan uyusun. sağlık sorunu veya psikolojik bir sıkıntısı yoksa bu nedenden kaynaklı olabilir

dadasf

büyük ihtimalle geceleri oyun istiyordur. bunun içinde gündüzleri olabildiğince oyun oynatıp yorun. özellikle yatma saatinize yakın yorun ki yorgunluktan uyusun. sağlık sorunu veya psikolojik bir sıkıntısı yoksa bu nedenden kaynaklı olabilir