Nd Mamaları İyi Midir?

ekimezya

Merhaba kedimiz 2 hafta önce kısırlaştırıldı kısır kedi mamasına geçtik. Babam 10 kilo nd tahılsız tavuklu narlı mama almış sizce iyi bir mama mıdır? Hep pro plan kullanıyorduk o yüzden sormak istedim

7 CEVAP

ekimezya

Teşekkürler. Bu arada profilime yorum yapmışsınız oradan nasıl cevap vereceğimi bilemediğimden buradan cevaplıyım. Bir kere doğurmasına müsade etseydiniz demişsiniz ama kedimiz profilimde de yazdığı gibi erkek.

nyancat

Keşke ilk başta 10 kiloluk almasaydınız ben n&d nin kısır kedi mamasından pek memnun kalamadım kedim sevmedi ve aşırı tüy dökülmesi yarattı ve kedime inanılmaz bi enerji verdi gece uyumaz oldu gündüz de uyumuyordu zaten hareketli bir kediydi hiperaktif olmuştu sonra normal balıklı portakallı çeşidinden aldım birkaç haftadır kullanıyorum kedim hem çok sevdi hem tüy dökülmesi azaldı hemde bir miktar duruldu yanlış anlamayın hareketli olması kısır bir kedi için çok iyi ama bizimki biraz bitmek bilmeyen bir enerji patlamasıydı

yasement

Nd erkek kedilerde tas yapabiliyor benim kedimde ve birkac uyenin kedisinde yapmisti.

kedi_delisi

Proplan coptur. Ama kısır mamasi ile nd mukemmel.bir mama

kedi_delisi

Proplan coptur. Ama kısır mamasi ile nd mukemmel.bir mama

kedi_delisi

Pardon :)) bakmamisim yani hele ki beyaz scottish gold içim acıdı kisirlastirildigini duyunca yani en azindan cins.bir kedi 1 kere ciftlesip sonra elbette kisirlastirilsayfi cok daha iyi olurdu

Elfffff

Katılıyorum keşke 10 kg almasaydınız çünkü bazı kediler pek sevmeyebiliyor hevesle başlıyor sonu hüsran