Veteriner Arıyorum

krmhmrt

İstanbul bayrampaşa ilçesine yakın veteriner arıyorum. İşini bilen gerçekten iyi bir veteriner tavsiyesiniz olursa sevinirim. Bayrampaşa ilçesinde ki veterinerler hariç

6 CEVAP

Cook

Herkes inanoğlunu önermiş.Ben öneride bulunamayacağım,istanbulu bilmiyorum.Fakat tugay inanoğlu birkaç yıl önce imarın olmaması gereken bir bölgede açtıkları köpek eğitim merkezi yüzünden selde onlarca canın yaralanmasına,8 köpeğin de ölümüne yol açmıştı,üstelik aşırı ukala tavır takınmışlardı.Herkes de beğeniyormuş,çok şaşırdım

salihaondag8

Ben internet üzerinden İstanbul da tam olarak yerini bilmiyorum ama işini gerçekten güzel yapan kedilerle iyi ilgilenen ve memnun kalacağınız ve fiyat olarakta yardimci olabilir benfe yani çok iyi bir veterinere bende Konya'da oturuyorum egerki İstanbul'da olsam gözüm kapalı oraya götürürdüm YouTube uzerinden tugay inanoglu veteriner kliniği diye yazinca gidebilirsiniz araştırıp yerini youtubede videoları var izelyip karar verebilirsiniz inşallah göturun öneririm yani göturursenizde benimle paylaşırsanız fikir ve tecrübelerinizi sevinirim 🤗

amillaaa

Valens veteriner kliniğini kesinlikle tavsiye ederim. Gaziosmanpaşa'nın Bayrampaşa ile sınırında kalıyor konumu.

Minigimmm

inanoğlu klinigini tavsiye ederim, kendisi ilk günden beri kedimin veteriner hekimi. Youtubedeki videolarından görüyordum kendisini, kedimi sahiplendiğim ilk günden itibarende oraya götürdüm gerçekten videolarındaki gibi patili dostlarımıza karşı çok nazik ilgili bilgili, biz mantarı, kulak enfeksiyonunu, kısırlaştırma operasyonunu, corona taşıyıcısı kedimin sağlık problemlerini tugay beyle atlattık. mesafe olarak uzak kalıyor biraz kemerburgaz tarafında ama başımız sıkıştığında, bir sorun olduğunda gideceğimiz adres belli. iki kere başka yere götürdüm çok sert davranışlardan ötürü hayvanla iletişim kurulmaması beni rahatsiz etti o yüzden tugay beyin hayvanlara yaklaşımı benim için öncelik konusu. fiyattada yardımcı oldu çoğu zaman. tavsiye ederim. kedimin videosuda var kanalında :)
https://youtu.be/m6tqV5a3XEg

krmhmrt

Cevaplarınız için teşekkürler başka yerlerden aldığım tavsiyeler de inanoğlu veteriner. Kesinlikle gidecez bi 10-15 gün sonra salihaondag8

Bulutcemre

İnanoğlu ile ilgili ben de köpek ölümlerinden soumlu olduğuna dair yazılar okumuştum. Öyle olmasa dahi yüzde bir bile bir ihtimal olsa ben goturmezdim oğlumu