Nasıl Yedirebilirim?

Reyyanhan

Şimdi ben bu poncik lere bu ürünleri nasıl yedirebilirim onlar ı üzmeden bıktırmadan zorlamadan?

21 CEVAP

dilex

Pardon bunlar bagisiklik guclendirici mi ? :) Yavru bebisler de kullanabiliir mi

Reyyanhan

Dilex sen kitten olanını al . Viyo nun. Balık yağ ini zaten vermen gerekiyor her yaştaki kedi ye

eltarcin

En sevdiği bir şeyin içine katsanız... Kokusu keskin olsa iyi olur. Malum, en ufak kokuyu dahi kaçırmıyorlar :) Daha iyi bir yöntem gelmezse acılı yola başvuracaksanız. İki taraf içinde :)

eltarcin

Psikopat gibi oluyor ama değil :) Takıntı gibi bir şey. Bana da oluyor. Taktı mı takıyorum. Mesela Tarçın malt yemiyor diye (hakikaten inanması çok güç. Malt sevmeyen kedi :O) patisinin üzerine sürüyordum. O da yalayınca yemek zorunda kalıyordu. Kedicik artık yalanmaktan korkar hale geldi :) Bende aman dedim bıraktım vermeyi :)

eltarcin

Olsa... Veririm. Zorla veririm ama... Melek oldu bir kaç hafta önce...

Reyyanhan

Aaa çok üzüldüm . Bilmiyordum . Özür dilerim