Nasıl Yedirebilirim?

Reyyanhan

Şimdi ben bu poncik lere bu ürünleri nasıl yedirebilirim onlar ı üzmeden bıktırmadan zorlamadan?

21 CEVAP

zeynepgurgen

Genelde direkt yemeyi seviyorlar ama yemeyenler için klasik yaş mamaya ekleme taktiği. :)

SelinTuksal

Reyyan abla naturalisinkini denesen?
Çok seviliyormuş genelde. Ocean almadan önce naturaliste olduğunj bilmiyodum ben malesef :(( ve benimkiler aromasından dolayı nefret ediyolar o balık yağından (ocean)

Reyyanhan

Bakalım ya . Yemezler se başkasına vereceğim yine . Yada sokağa koyduğumuz mamalara eklerim . Benim kızlar gibi yemezler se onlarda ziyan olacak :/ kokuyu alan mamayi bırakıyor

SelinTuksal

Elif saçmalama. Acılı yol ne. Ek besin bu. İlaç değil bişey değil. Muadilleri var daha çok sevebilecekleri. Hayvanı balık yağından korkutmak çok mu mantıklı.

Reyyanhan

Malt ver ama bırakma. Pes etme . Malt yemezse ortaya çıkaçak olan sonuçlar kotü olabilir . Üye bi amca vardı hatırlıyorsundur kedisi nde elma büyüklüğünde kıl topagi olmustu ( kedi 1 kilo tüy yumağı 2 kılo) . Kedi acı çekmesin diye ameliyat ettirmeyip kedinin dişlerinin kırılmasına hastalığın hastalıklar yaratması na sebep olmuştu . Yazdıkca sinirlerim zıplıyor neyse ..... öyle bir durum olmaması için lütfen malt ver

SelinTuksal

Aynısını yazacaktım @zeynepgurgen :DD

Reyyanhan

Yas mamaya balık yağı koyuyorum normalde 5 dakika da biter . Döktüğüm an arkalarını dönüyorlar. Viyo nun kitten olanını almıştım minnoş diye anne kedim e.. o paketi elimde gördüğü anda zıplardi fakat shera ve almoni 9 şubatta 1 yaşına girdiler . Ikiside yaklaşmiyor yanına . Bi paket çöp oldu. Şırınga ile vermek istemiyorum. VedaVet in for ımmunsistem ini almoni ye zorla vermeye çalıştım psikolojisi bozuldu kızın beni görünce elime bakiyo bişey varsa gelmiyor :/

eltarcin

Pardon, pardon affedersiniz :) Fotoğrafa bakmadığım için ilaç sandım. Ek besinse zorlamaya tabii ki gerek yok. Acılı yol derken... Espri işte. Amaan boşerin. Benim kendi dünyam biraz garip :)))

Reyyanhan

İlaç değil ama sonuçta ihtiyaçları da var. Ve ben deli gibi peşlerinden koşup hadi kizim hadi gülüm diye diye yerlerde sürünerek tavanlar a çıkarak merdivenlerden düşerek psikopat gibi deli bir hırsla yedirmeden evden çıkamıyorum .

Reyyanhan

Kuşlar icin elle besleme aparati aldım . Kediler içinde ondan almıştım yavrulara . Süt vs veriyordum . Şimdi viyo yu da yağı da bu şekilde ağızlarını açıp döküyorum. Vedavetin for ımmunsistem ini ise verirken intihar hissine kapılıyorum Tam olarak şu pozisyonu alıyoruz . Sevip okşayıp bacaklarımın arasına sıkıştırıyorm zorla ağızlarını açıp boğazlarina atıyorum . Ama bunu yaparken dayanamayıp ağlıyorum .

Reyyanhan

Seve seve yesinler istiyorum . Eskiden for ımmunsistem ı baby paste yada prebiotic macunla karıştırıp veriyordum . Ama artık o şekilde istemiyorlar . İlacı anladıkları an dönüyorlar kıclarini

eltarcin

Biz böyle varlıklara "Kedi" diyoruz :D Kediyi kedi yapan özellikler bunlar. İnat, çok inat bu eşek sıpaları :))

eltarcin

Özür dilemenize gerek yok..

Reyyanhan

:( başınız sağolsun

Kjw

Ben Viyo kullandım,hiç zorlamana gerek yok,dök tabağa önüne koy anında hiç eder...
Benim bir kaç arkadaş daha kullandı onların kedileride çok sevmiş.
Balık yağınıda mamanın içine dökebilirsin,yaş kuru fark etmez... Sorun çıkaracağını sanmıyorum.