Kedim Kızgınlıkta

Berldmr

Kedim bu sabah kızgınlık belirtileri göstermeye başladı 11 aylık scottish fold bugün veterinerde hormon iğnesi yaptırdık ama etkisini pek göstermedi ilk kızgınlığımızı yaşıyoruz bu konu hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim ne yapabileceğim hakkında

4 CEVAP

zeynepgurgen

Hormon iğneleri de hapları da oldukça zararlıdır, lütfen kullanmayın. Eğer çiftleştirmeyecekseniz kısırlaştırmak en sağlıklısı. Bunu bir araştırın.

zeynepgurgen

Kesinlikle şu an erken. Ben ilerleyen zamanlarda çiftleştirmeyi düşünmüyorsanız dedim. İnanın en sağlıklısı dediğiniz aslında en sağlıksız yöntem. Sen olsan ne yapardın derseniz, ben olsam kısırlaştırırdım.

Berldmr

Veterinerimiz çiftleşmek için yaşının erken olduğunu söyledi bu yüzden en sağlıklısı kızgınlığı baskılamak için iğne yaptı

Reyaura

Devamli yaptirirsaniz zararli . Bazi kedilerde çok fazla etkisi olmuyor hormon ignesinin ve hapının.