Sokak Kedisini Çıktığı Yerden İndirmezsem Orada Ölür Mü?

kedicibirey

Sokakta beslediğim kedilerden biri, kızım sürekli karşı apartmanın ikinci katının ara yerine çıkıyor. Ve çıktığı yerden de inemiyor. Ben apartmanın içine girip içeriden camı açıp indiriyorum. Ama yemek yiyor, su içiyor, en fazla iki gün içinde yine aynı yere çıkıyor. İnanın yüz kere indirmişimdir. Ama artık bıktım ve yukarı çıkınca da oralara büyük tuvaletini yapıyor, haliyle komşular da kızıyor. Yani ben indirip yemek, su verdikçe yine çıkıyor ve oraları pisliyor...

Ben artık indirmeyeceğim. Bugün üçüncü günü oldu. Beni gördükçe bağırıyor, hele aşağıda diğer kedilere yemek verdikçe yırtınıyor. Ama indirsem bir çözümü yok. Dediğim gibi yine çıkıyor ve oraları pisleyip kokutuyor. Bende komşular ile papaz olmak istemiyorum artık. Yani artık onu oradan indirmeyeceğim. Yani elbet ölecek orada belli, ama ben pes ediyorum...

17 CEVAP

Zxhrlast0x

Kediyi ölüme BİLEREK terkettiğiniz için ahı sizin üstünüzde kalacak biliyorsunuz değil mi?

Catmom777

Size orada beslemeye alistirmissiniz. Dolayisiyla yemegini suyunu daha farkli bir yere koyun. Yoksa oraya her çiktiginda yemek su vs. Verirseniz e tabi oraya çikar. Oraya çiktiginda yemek verceksiniz zannediyor. Farkli bir yere kutu koyun önüne de yemek koyun oraya gittiginde elinize mama kabi alin göstererek sizi takip etmesin