Kedim Beni Gün İçinde Tokat Manyağı Yapıyor

DuruKedy

Gün de en az mutlaka 3 defa tokat atıp kaçıyor 😦 beni Kemal Sunal da ki Mazlum gibi dövüyor. Bu alışkanlığı ne zaman bırakır?

5 CEVAP

simbakedi

arıyorum polisi sizin iciniz rahat olsun

develi99

Keşke hiç birakmasa... Çok özleyeceksiniz seneye bu hareketini... Büyüdükçe karakteri oturdukça birakacaktır zaten.. kesin..

Siz de ona karşılık verin işte :) adam sizinle oynamak istiyor yaaa huu :)

Minminik

küçüklükte kızmazsanız hayırı öğretmezseniz öğrenmiyor kalıcı huy oluyor. elinizden geldiğince bu hareketi yaptığında önce hayır diyip yerine oyuncak gösterip ilgisini dağıtın.

Bulutcemre

Hayır demezseniz kalıcı olur kendimden biliyorum ama hiç pişman değilim aramızdaki ilişkiyi onun yönetmesinden
Arada iki tırmık da yiyiveriyorum n'olacak 😂😻

Bulutcemre

Hayır demezseniz kalıcı olur kendimden biliyorum ama hiç pişman değilim aramızdaki ilişkiyi onun yönetmesinden
Arada iki tırmık da yiyiveriyorum n'olacak 😂😻