Arkadaşlar Kedi Uyutmuyor Bizi

Merhaba sahiplendiğim kedi geceleri uyutmuyor bizi karanlıkta uyumuyor miyavlıyor ışığı açıncada uyumuyor gözler fal taişı gibi açık

2 CEVAP

nyancat

Geceleri yatmadan enerjisini atmaya çalışın ona uyku düzeni oluşturun benim kedim 12 gibi uyuyor mesela ama ben 10 gibi onla oynamaya başlıyorum ki enerjisini atsın

Reyaura

Bizde de aynı sorun var gece surekli oynuyor hopluyo zipliyor ayni gelip yüzümü patisiyle durtuyor. Ben peceteye 3 4 damla orjinal lavanta yagi damlatiyorum bardagin icine koyuyorum yarim saate oda lavanta kokuyor baya kedim sakinlesip uyuyor sabaha kadar