Kedinize Çip Takıldıktan Sonra Bir Sorun Yaşadınız Mı? (Anket)

CakilYavrukus

Anket

Evet yaşadım.
(7 oy)
Hayır, yaşamadım.
(57 oy)
Çip taktırmadım!
(22 oy)
Toplam (86 oy)

Arkadaşlar malum süreci birlikte yaşadık, genel fikir edinmek adına herkesi ankete katılmaya davet ediyorum…

37 CEVAP

Bgmd

Özel klinikte taktırdım. Şişlik oldu. Bir kedimde ceviz büyüklüğünde diğerinde nohut kadar. 23 gün oldu biraz küçülme var. 2 kere veterinere gittik. Soğuk apse tarzında bir şey olduğunu, yabancı cisme vücudun verdiği bir yanıt olduğunu söyledi. Büyüme yok çok şükür

Mmtklndr

Çipi tarım ilçe müdürlüğünde takıldı aynı yerde kuduz aşısınıda yaptılar hiçbir sorun yaşamadık

gece18

Özel klinikte taktırdım bir sorun yaşamadım.

Balimlilac

Özel klinikte taktırdık üç kediye hiç bir sorun yaşamadık.

Rosier4

Özel klinikte taktırdık hiç bir sorun yok.

Coconutbey

Hayır yaşamadık

Mirabonibon

Özel klinikte taktırdım ben de hiçbir sorun yaşamadım

_iko_

Özel klinikte kısırlaştırma operasyonunun ardından takıldı, herhangi bir olumsuzluk yaşamadık.

Aynı gün kısırlaştı anestezi altındayken çip de takıldı hiçbir sorun yaşamadık çok şükür.

Rosier4

Kanka sen ne cevabı bekliyon sürekli güncel güncel yazıyosun :)

Seymaaacaan

Yahu sürekli öne çıkarmanızın sebebi nedir? Bişey olmadı diyor işte insanlar

CakilYavrukus

Güncel

CakilYavrukus

Güncel

CakilYavrukus

Güncel

CakilYavrukus

Güncel