Kedi Dilinde Siyahlıklar

Elfffff

2 aylık yavru erkek kedimi yeni sahiplendim.Önce ağzında bir koku fark ettim.Ağzını açınca dilinin üstünde siyahlıklar olduğunu fark ettim.Bir vet bir şeyi olmadığını pigmentasyon olduğunu diğeri pire yumurtası olduğu söyledi.(Piresi yok)Mama olarak proplan kitten kullanıyoruz.Böyle bir şey yaşayan?

4 CEVAP

aleyn

biçok sebebi olabiliyor arkadaşlar yani mikrobik olabilir yemek kalıntısı olabilir, antibiyotik gerekebilir gerekmeyebilir, bi süre gözlemleyip vet. de başka bişey tavsiye etmiyorsa vedavetin dentavedin diye bi ağız losyonu var, bulma imkanınız varsa onu denemenizi tavsiye ederim.

Masisko10

Bende kedimin dilinde bugün siyahlıklar fark ettim ve telaşlandım.sizin kedinizin dili geçti mi acaba

Elfffff

Maalesef geçmedi hala

Masisko10

Umarım biran önce düzelirler benim kedim şu anda mantar acaba ondan kaynaklı mi diye düsündüm.veterinerlerde tam net bisey diyemiyo