Kum Kabı Temizliği

zehraaozlu

Kum kabını tümden boşaltıp temizlediğinizde kabı neyle yıkıyorsunuz?

9 CEVAP

zuhall

sabun,duş jeli.. o an elime ne gecerse:) guzel bi sekilde durulayip kuruladiginiz surece neyle yikadiginiz cok onemli degil bence. ozel birsey gerektigini sanmiyorum.

Feronia

Her ne kadar fazla emin olmasam da bence en mantıklısı arap sabunu.

Reyyanhan

Ben anway kullanıyorum

Camasir suyuyla siliyoruz mutfak deterjaniyla yikiyoruz duruluyoruz:)

kedi_delisi

Ben pril ile yikiyorum tum eşyaları çamaşır suyu duş jeli vs. Bunlar cok zararlı

kedi_delisi

Ben pril ile yikiyorum tum eşyaları çamaşır suyu duş jeli vs. Bunlar cok zararlı

nyancat

Frosch marka banyo temizliğinde kullanılan deterjanından kullanıyorum hayvanlar üzerinde deney yapmayan diğer deterjanlara göre verdiği zararda daha az sünger ile 2 kere sabunluyorum sıcak su ile yıkıyorum kağıt havlu ile kuruluyorum haftada bir uyguluyorum bu temizliği

zeynepgurgen

Çamaşır suyu mu :O

zehraaozlu

Teşekkür ederim :)