İnstinct Yaş Mama

zuhall

Kaliteli yaş mamalar genelde kutusunu acinca belli olur. Insanin midesini bulandirmaz,agir kokmaz.Mesela schesir,animonda carny,naturea, instinct hepsini kullandim. Ama instinct yas mamada nedense actigimda kotu bir koku geliyor,gorunusu falan hic istah acici degil. nasil desem kalitesiz yas mamalar gibi..
Neden oldugunu bilmiyorum Bu yuzden instinct yasmama almayi birakabilirim. size de oyle hissettirdigi oldu mu acaba?

3 CEVAP

Feronia

Domuz sakatatı içerdiği içindir :) Instinct yaş mama şimdiye kadar Türkiye'ye gelmiş en iyi pet besini olabilir.

zuhall

evet bu aklıma gelmemişti. Zaten kaliteli oldugu icin devam ediyorum hala mecbur:)

KedimVar

Son kullanma tarihine baktınız mı acaba? Geçmemişse sorun yoktur. :)