Kedimi Yanımda Yatırmak İstemiyorum Lütfen Deneyim Acil!!!

gofretbey38

Kedimi yanımda yatırmak istemiyorum tek yatmaya alışsın diye sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz?

6 CEVAP

Deniz1741

Bizim ev kedimin, istediği yerde yatar. Hiç kısıtlamadım. Keşke hep benim yanımda yatsa.

_iko_

Ailemizin bir üyesi olarak gördüğümüz için, kedimizin evin istediği yerinde yatabileceğini düşünerek bugüne dek hiç kısıtlamadım. Bazen bizimle yatağımızda, bazen yerde, bazen de cam yatağında uyuyor :)

Pfdkpti

Benim kedim yavruyken hep yanımda yatardı boynuma sokulurdu. Üşüyordu belki veya ilgi istiyordu. Büyüdükçe kendi başına yatmaya başladı zaten ben ayrı bir çaba göstermedim. Ama keşke yine yanımda yatsa derim ara sıra. Evimizin parçası neşemiz onlar bizim. İlginizi esirgemeyin bence

Lorelei94

Kediyle uyumak zor evet ama ben de hic kısıtlamadim yavruysa uyutmuyor evet ama büyüyünce normal oluyor genelde yatmayi sevdigi yerlere peluş banttaniye gibi bir şey serin hep oraya yatinca kokusu ona gecer sonra o battaniyeyi yatmasini istediginiz yere serin koklayip oraya yatar alışır.

Mmtklndr

Bende kasım ayında ilk defa kedi sahiplendim evimize geldiğinde 3 aylık civarındaydı geldiği günden beri benimle uyur. Ben kabul etmesem bile kapıyı açana kadar miyavlar sesten evdekiler rahatsız olup uyanacaklar diye mecbur yanıma alıp yatıyorum

Bulutcemre

Niye sizle yatmasını istemiyorsunuz