Kedimin Bıraktığı Sıvı

BanuYuzgec

Merhaba kedim ağzından böyle lekeler bırakıyo birkaç gündür ne olduğunu anlayamadım aynı yeri koklayıp tekrar tekrar yapıyo ne olabilir ki

6 CEVAP

Feronia

Baby Paste ile malt aynı şey değil, alakası yok. Malt kullanmaya başlayın.

BGK

Kediler yalanırken yuttuğu tüyleri sindiremeyince genelde kusarlar, sindirimi kolaylaştırmak için malt macun kullanilir. Siz malt macun kullanıyormusunuz? Belki sindirimle ilgili bi durumdur.....Tabii benimki nacizane bi fikir.. Yinede her ihtimale karşı veterinere danışmanız daha faydalı olacaktır.

BanuYuzgec

Günday baby paste kullanıyorum ama ayrı malt macun kullanmıyorum yavru diye

BanuYuzgec

Gimcat

BGK

Paste ile malt macun aynı seyler diye biliyorum. Bunu kullanmanıza rağmen yinede sıvı çıkarması ilginç geldi bana :(
Bence veterineriniz bu konuda size daha iyi yardımcı olacaktır..

BanuYuzgec

Yavru olduğu için kullanmuyordum ama başlayayım biraz önce de kustu zaten teşekkür ederim