Kedim Benden Kaçıyor

Lilyyyy6

Kedim 2 gündür sürekli koltuğun altına gidiyor orda yatıyor çağırdığımda gelmiyor 6 aylık tekir erkek kedim galiba depresyona mı girdi anlamadım yardımcı olurmusunuz

7 CEVAP

Bgmd

Yemesi içmesi nasıl

Lilyyyy6

Mamasını yememiş suyundan da az bişey içmiş tavuk vermiştim onu yeri ama

Lilyyyy6

2 gündür çok yakındı bana önceden de çok yqkın değildi sonra uine bi anda uzaklaştı önceden hiç böule değildi şimdi sürekli koltuğun altında yemek yemeye tuvalete bile gitmiyo

Bgmd

Hasta olabilir mama yemiyorsa

Lilyyyy6

Bilmiyorum neden kaçıyo ki oyun oynıcağımızds geliyo 15dakka oynuyoz tekrar gidiyp

Balimlilac

Yemek yemiyor ve tuvalete bile gitmiyorsa izden kaçıyorsa acilen veterinere götürün.Büyük ihtimal hasta yavrucağız.

Catmom777

Kedin yalnizligi daha çok sevmis olabilir. Sen onunla new kadar vakit gecirdin son zamanlarda ona Alismis olabilir