Fazla Su İçiyor Yatıyor

ozgesahinn

Sokakta beslediğim kedilerimden biri artık farklı davranıyor.bildim bileli yemek yer ve doymaz tüm gün dışarda gezer koşardı. Bikaç gün önce seslendim gelmedi bile biraz halsiz bende eve aldım tüm gün yatıyor yemeği ben önüne götürürsem yiyor aşırı su içiyor biraz da oyun oynuyor ben zorladığımda. Tüylerinde de toplu dökülme oluyor. Veterinere götürdüm iç dış parazitlerini yaptırdım ama şu an bi şeyi olmadığını yine de kan tahlili gerektiğini söyledi 200-300 tutabilir diyince sizlere de danışmak istedim böyle bi deneyimi olan ya da daha ucuza bildiğiniz bir yer var mı ?

5 CEVAP

rabiaalbayrak

size bi tavsiye vereyim yanlis anlamadiysam kediniz sokaktaymis bu durumda hastalik kapmamasi imkansiz size tavsiyem ic dis parazite olmus eve alin bence ancak oyle iyilesir size onerim nerde otuyorsunuz bilmiyorum ama benim onerim avcilar veteriner klinigi sokak kedisi derseniz cok cok indirim yapiyor hatta benim ona getirdigim sokak kedilerini bedavaya yapiyor bence vakit kaybetmeyin ve bi veterinere gosterin

Yurda35

Mutlaka böbrek fonksiyonlarina baksinlar.fazla idrar cikma böbrekte sikinti olabilecegini gosteriyor...en acilinden lutfen vete goturun tahlil yapsinlar...o kadar tutmaz baska bi vete danisin isterseniz.gecms olsun

Yurda35

Su icip idrara cikmak demek istemistim..:)

ozgesahinn

Kediyi eve aldım üç gündür gözlemliyorum ve avcılarda oturuyorum dediğin kliniğe soracağım hemen teşekkür ederim rabia

ozgesahinn

İdrarını fazla yaptığını gözlemlemedim ama ishali başladı ve yemeği çok yemiyor bugün biraz oynadık canlanmıştı yemek için koşarak bana geldi ama şimdi yine uyuyor bi çok iyi bi kötü ama rahatsızlığı olduğu belli. Başka veterineri aradım o da ücreti çok pahalıya çıkardı yarın sabah başka bir yere götüreceğim tekrar baktıracağım sebebini öğrenebilirsem yazarım