Kedim Kilolu Mu ?

kedi2015

Merhaba kedim erkek 10 gün sonra 7 aylık olacak şuan 4.2kg normal mi ?

6 CEVAP

Cennet29

Kedilerin de insanlar gibi fiziği boyu görüntüsü farklı. İri bi kediyse gayet normal. Minyonsa ztn şişko gözüküyodur. Kilolu mu değil mi anlaşılır

develi99

Ortalama bir tekir cinsi ise fazla çok fazla. 7 aylik kedi 4.5 kg olamaz ..

Eğer oyleyse 1-1.5 kg fazlasi var ..

aslihan_e

Siz baktığınızda normal kediye göre kilolu görüyor musunuz? Kısır kedilerde kilo kontrolü daha önemlidir değilse 1-2 kilo için endişe etmenize gerek yok.

Okan3439

Uzun boylu iri bir kediyse gayet normal biz şuan 9 aylık 8kg olduk :)

lg23

Kilolu. İpin ucu kaçmadan önlemlerinizi alın.

kedi2015

Evet tekir 1 yaşında kedi gibi gözüküyor. Dışarıdan kilolu gözükmüyor normal gözüküyor ama daha dikkat ederim artık. Cevaplarınız için teşekkürler