Kedi Kumu Seçimi

Leon23

Merhaba arkadaşlar kum değiştirmeyi düşünüyorum iki kum arasında kaldım feles kum ve bastet natural kum. Sizler kullandınız mı daha önce ? 3 kedim var hangisi daha iyi veya avantajlı olur deneyimleriniz varsa yazarsanız çok sevinirim.

7 CEVAP

PofudukLeo

Merhaba , biz bastet kullanıyoruz şu an. Tozutma kesinlikle yok denilebilir. Topaklanma ve koku tutma konusunda da gayet başarılı. Tavsiye ederim. Bundan öncesinde Lindocat kullanıyorduk ondanda gayet memnunduk sadece bir miktar tozutma olduğu için değiştirdik.

Balimlilac

Feles ve bastet nerdeyse aynı kumlar. Ben çok memnunum. Ama kardeşimde iki yetişkin kedi var mesela o pek memnun değil çünkü fazla kum çekiyor çiş ve kısa sürede bitiyor ve değişim istiyor. Tek kedi ile performası süper ama çoklu kedide sanırım o kadar da verimli değil.

Palyaco

Sandy natürel en memnun kaldığım kumdur uzun süre gidiyor toz sıfır

_iko_

Bir süredir Bastet kullanıyorum, çok farklı markalar denedim tek memnun kaldığım kum bu marka oldu. Toz ve koku sıfır, biraz çamurlaşma olabiliyor.

CakilYavrukus

Proline extra, görünmez kral… hem ekonomik hem tozsuz

Coconutbey

İkisi de güzel fakat feles kum çok hafif bir kum. Bastet bence de daha güzel. İkisinde de çamurlaşma olabiliyor yüksek seviyede koymanız lazım. Çoklu kediler için uygun olmayabilir gerçekten ama tek kedi için ideal

Renklipati

Lindo cat benim değişmediğim ve değişmeyide hiç düşünmediğim kum 2 5 yıl olacak neredeyse..Ben memnunum..diğer kumları hiç denemedim yazdıklarınızı