Kedimde Bir Sorun Mu Var

Kedim kızgınlığa girdiği için bir eş getirdim bir haftadır bizde sürekli patakladı kediyi istemiyor gibi. Yarın götürecektim erkek kediyi ama bugün benim yardımımla resmen çiftleşme gerçekleşti ikisinin de ilk deneyimiydi. Ama şuan eskisi gibi yanaştırmıyor yanına kedim. Tekrar birleşme olması için benim mi yardım etmem gerek ? Yoksa kedim de mi bir sorun var? Bu durumu başka yaşayan var mı? Normal mi? Erkek kediyi göndermemeliyim değil mi? Bir kere olduysa bir daha olmama ihtimali var mıdır?

4 CEVAP

neden böyle bir şey yapıyorsunuz???????????????

Phoenix3

Bu sitede çiftleştirme ve cins düşmanı çok çok fazla kişi var maalesef. Agresif yorumlara aldırmayın lütfen. Öncelikle ilk seferler çok zor olabiliyor. Kedi daha önce evde başka kedi olmasına alışkın olmayınca kızgınlıkta olsa dahi sorun çıkarabiliyor. Siz kendi hallerine bırakın. Çok dahil olmamaya çalışın, onlar zaten stresli olabiliyorlar o an. Birkaç gün daha dursunlar eğer istemiyorsa erkek kediyi ailesine teslim edin. Kızgınlık belirtisi var mı yok mu takip edin. Eğer belirtiler devam ediyorsa tecrübeli bir erkek kedi bulmanızı öneririm çünkü ikisinin de ilki olunca çok zorlanıyorlar. Erkek tecrübeli olursa hızlı ve çok daha az stresli şekilde halloluyor. Anne ve baba olmak onların da hakkı fakat çocuğunuzun da sağlığı için kısırlaştırmanız gereken zamanı çok fazla ertelememenizi öneririm 🥰

develi99

Yardımcı olun :)

gece18

Bir sey diyemiyorum.