Acil.. Fikir..kedi Sahiplendirme

kang14

Arkadaslar 1 hafta süreleri var evde. Ailem 1 haftalıgına izin verdi. Anne kedi ve 3 yavrusu. Yavrular 4 bucuk aylık 2 erkek bir dişi. Anneleri 4-5 yaslarında bir gözü görmüyor. yeni kısırlastı dün.Hepsini sahiplendirmek istiyorum. Yoksa bahcede kalcaklar yine.Zaten diğer kardeşine araba carptı bizim kapı önünde yolda.Maalesef öldü ve bunlara da aynı olucak diye korkuyorum. Bahcemde 2 yetişkin erkek kedi daha var. İlan actırdım bir kaç yere ve yakınlarla konustum ama sahiplenmek isteyen cıkmadı. Bana akıl verin lütfen. Ne yapmalıyım.Burda da ilan açtım.

1 CEVAP

Cook

Tüm yavruların ayrı ayrı fotoğraflarını çekin öncelikle.Sahiplendirmelerde fotoğrafın güzel olması çok önemli.Kayhakdere ilan metni hazırlayalım size,bu durumlarda biraz ajitasyon gerekiyor malesef.Bir de ilanı hikaye olarak paylaşıp veterinerlere etiket yapalım onlar da paylaşsın,onların sayfalarından da görüp sahiplenmek isteyen oluyor.Size özelden numaramı atıyorum,bana fotoğraflarını atarsanız düzenleyip ilan hazırlayayım.