Kedim Hamile 1-2 Gündür Hapşırıyor

Merhaba kedim hamile hapşırmadı var tahminimce doğuma 15 gün filan kaldı diye düşünüyorum çiftleşme ne zaman oldu bilmiyorum kesin olarak ama kedim hapşırıyor ve bu sabah agzı açık nefes alıyor ? Grip mi oldu yoksa stres mi ona göre doktora götüreceğim ama önden bilgi almak istiyorum endişeliyim

7 CEVAP

Bgmd

Hapşırmayı bilmiyorum ama ağzı açık nefes alma sancı gelince oluyor doğumu sandiginizdan daha yakın olabilir ya da başka sebepten sancisi vardir

Emirrckr

Ağzı açıp nefes alma genellikle sancı habercisidir,
Bizimkinde de bu durum doğumdan 3-4 gün önce başlamıştı.
Sandığınızdan yakın olabilir kısacası :)

Bulutcemre

En yakın zamanda kısırlaştırmanızı öneririm

aslihan_e

Kedi nezlesi olmuş olabilir. Hapşırmanın hamilelikle ilgisi yok. Sancıdan dolayı ağızdan nefes alma hani köpekler dilini çıkarıp nefes alır ya ona benzer olur bir de deşinir bulduğu yumuşak yerleri.

Grip olmuş ve defolum yakın teşekkür ederim.

Grip olmuş ve doğumu yakın herkese teşekkür ederim.

Catmom777

Aci belirtisi muhtemelen sanci. Odayi bebekleri icin sicak tutun dogururken altina genis bir gecirmeyen musambali bez koyun. Hep takip edin tuvalette dogum olabilir. Tuvaletini yakinlastiein kedinin. Bebekleri istemezseniz 4 aylik olunca burdan sahiplendirme ilani verebilirsiniz. Bol sans kiziniza. Ha bir de bebeklerin hepsini tam emzirdiginden emin olun hepsi yesin yoksa olmesin