Kediler Kuru Mamalarından Sıkılır Mi

Korsan_35

Kedime proplanin yavru kedi mamasıni veriyorum ilk zamanlar çok iştahlı yiyordu ama son 1 haftadır çok az yiyor sizce mamadan sıkıldi mi

5 CEVAP

develi99

Ben veterinere buna benzer soru sordum, dedi ki;

Ben de hergün adana kebap, kunefe, dondurma yemek isterim dedi. (Yanu yaş mama ister kuru mamadan sıkılirlar) :))

salihaondag8

Uzun zamandır aynı markayı kullanıyorsanız ve degisiklik yapmadiysaniz sıkılma durumu olabiliyor insanlar gibi onlarda farklı tat ve lezzet istiyorlar değişiklik yapabilirsiniz yada kuru mama yemekten sıkılmıştır bugun yaş mama verij diğer gün kuruya devam edin eğer yiyorsa yine istahlo o mamadan devam edin ama eskisi gibi yemiyorsa değişiklik iyi olabilir bence

Palyaco

Kediler aynı ezzetten devamlı yemek yemek istemezler ara sıra karistirmanizi tavsiye ederim yeni mama yüzde 25 karıştırın

Anonymus985465

Günlük yediği miktarı tartın ve not edin.
Bir kedide iştahsızlık hastalığa işarettir.
Bir hemogram yaptırın.

CakilYavrukus

Dönem dönem, tıpkı insanlar gibi az yada çok yiyebilirler. Bi çok etken olabilir. Bence yediği mamayı değiştirmek daha riskli