Acill. Brit Care Mama.

Donesylms

Arkadaslar kedime yeni britcare hipoalerjenik kısır mama aldım. Mamanın içeriğini beğenerek aldım ama taneleri aşırı sert. Çocuğun dişleri mahvolacak. Yumusatsam nasıl olur acaba
Ndyede geçmeyi düşündüm.
Siz ne önerirsiniz.

3 CEVAP

Donesylms

@melikeminis tabii paylaşırım

sert olması kötü değil gibi yumuşak gıdalar diş kaybına kadar giden diş eti yangılarına neden olabiliyor. Mamayı kullandıktan sonra deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz ben de bu mamaya gecmeyi düşünüyorum

GeceFanzini

Britcare hipoalerjenik mama uzun süre kullandım ve kedime iyi geldi.. Hatta ben ND sonrası geçmiştim. ND, Kedimde inanılmaz tüy dökümü ve yaralar oluşturdu. Britcare hem tüylerine hem de cildine iyi geldi.. Ben direkt britcare verdim ve hiç sorun yaşamadım ama çokça da ishal sorunu yaşayan duydum. O yüzden de herkese kullanın diyemiyorum. geçişi yavaş yapmak daha doğru olabilir.. 10 gün falan gibi bir sürede..