Kısır Erkek Kedi Mama Önerisi

Havva6134

2 yaşında erkek kısır kedi için hangi mamayı önerirsiniz n&d kullanıyorum ama fiyatlar çok arttı karıştırarak vermek için içeriği temiz uygun fiyatlı mama öneriniz varmı

5 CEVAP

Donesylms

Ben brite başladım. İçeriğini seviyorum açıkçası

Phoenix3

Eğer kilo probleminiz yoksa proplan elegant somonlu öneririm.

kedimuzay

Advance kısır somonlu kedi maması

PofudukLeo

Bizde nd kullanıyoruz ama dediğiniz gibi fiyatları oldukça yükseliyor. Mycat içeriğini de beğendim sanırım şans vereceğim.

Havva6134

Valla veteriner 4 5 marka söyledi hepsi yine pahalı felica söylemiştim yorumları puanı iyi diye önermiyorum dediği için iptal ettim proplan deneyeceğim mycatle karıştırıp kullanmak mantıklı geliyor