Yaş Mamanın Tanelerini Yemiyor

natasha_nk

Merhaba kedim aldığım hiçbir yaş mamanın tanelerini yemiyor suyunu jolesini yiyor çok kaliteli yaş mamalar aldığım halde ama tanelerini de yemesini istiyorum jölesine alışmış ya ziyan olmasın böyle bir durum yaşayan varmı acaba

13 CEVAP

salihaondag8

Çok sulu jöleli yaş mamalar tercih etmeyin değilse yemiyor olabilir sadece jolesini ve suyunu yiyordur yani bence ben hep çok jöleli yada sulu almıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım benim fikrim bu inşallah çözüm bulursunuz gene fikri olan arkadaşlar yardımcı olurlar inşallah umarım 🤗

develi99

Poşetinin içindeyken ezin iyice, koyu çorba kıvamına gelsin. Belki dişlerinden belki de üsensiginden taneleri yemiyordur. Tadina alisirsa yer. Ama ezmeniz gerekiyor..

Tarcinnn06

Benim kedim de yemiyordu çatalla püre kıvamına getirince yedi😂

natasha_nk

Ya evet suyunu yiyor kurutuyor tanelerini ben ziyan olmasın istiyorum ya umarım başka bu durumla karşılaşan olmuştur

Kuzenimin kedisi scottish blue point o da yaş mamanın sadece suyunu içiyor taneleri hiç yemiyor bizde nedenini çözemedik tek değilsin

Bgmd

Püre şeklinde olanlardan alın benim kedilerden biri de yemiyor taneliyi

natasha_nk

Herkese çok teşekkür ederim tek degilmişim benim için sorun değil ama israf ziyan olmasın istemiştim artık blendrdan gecirebilirim yada püre şeklinde olanından alacağım teşekkür ederim zaman ayırıp cevap yazdığınız için herkese

Balimlilac

Aynı durum bende de vardır. Schesir yaş mamaları daha parçacıklı kedim hiç bir türünü yemiyor sadece suyunu içiyordu.Bende şimdi acanaya döndüm o pate kıvamında ve bunu yiyor.

PofudukLeo

Bizimki de sadece suyunu yediği için artık sadece pate kıvamında olanlardan alıyorum. Hatta onun içinede az miktarda su ekleyerek vermiyorum bu şekilde severek tüketiyor.

Palyaco

Bizimkide yemiyor tanelerini o yüzden kedi çorbası alıyorum miamor veya moochie

natasha_nk

Hepsini tek tek deneyeceğim umarım faydalı olur bilgilerinizi benimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim ☺️🤲💖

Cennet29

Benimkide taneleri yerken dişlerine takılıyo ve çıkarmak için debeleniyo o yüzden yemek istemiyo. Bende mama kabına koyunca çatalla eziyorum püre haline getiriyorum yiyo öyle

aslihan_e

Ben elimle önce tanelerini yediririm ağzına götürürüm taneleri, sonra kalan suyunu kendisi içer.