Gece Uyurken Kapınızı Kapatıyor Musunuz

Rosier4

İlk kez kedi besliyorum evimize 2 aylıkken geldi şuan 6 aylık.İlk zamanlar ufaktı yatağıma gelip uyuyordu benimle benimde çok hoşuma gittiği için sıkıntı etmiyodum fakat resmen kocaman oldu büyümeyede devam ediyor cinsi british yatağım tek kişilik ve artık sığmıyoruz :) son 1 aydır uyurken hiç rahat etmiyorum maalesef geceleri bide odada koşuşturuyor arada çok ses yapıyor gece yatarken kapımı kapatmak istiyorum sizce bu duruma üzülür mü siz kapatıyor musunuz ?

18 CEVAP

Ebrnk

Yatağını yatağımızın yan tarafına perdenin oraya koyduk, ilk dakikalarda karyolanın başlığına oturup bizi uyutuyor :) kendi de uyuyor gibi yapıyor, sonra gidip kendi yatağına kıvrılıp pısır pısır uyuyor, bazen horlayışlarına güleriz eşimle. Küçüklüğünden beri bizimle yatmayı çok sevdiğinden kedi yatağı alıp yanımıza koyduk ve alıştırdık. Kediler kapalı kapıları ve kısıtlanmayı sevmez, özgür ve sahibiyle temas kurmayı seven hayvanlardır. Sevgiler

Cennet29

Kapatmayın :) alışacaksınız. Kedim gece kaç kere kalkarsa kalsın öyle alıştım ki başını okşayıp anında uykuya dalıyorum. Zamana yayın ve stres olmayın bırakın özgürce dolaşsın size sarılsın

gece18

Evde hicbir kapımız kapalı degil. Her yer acık mutfak bile. İstedigi yere giriyor cıkıyor oynuyor zıplıyor. Geceleri gelip yatagımın üstüne konuyor hatta odamda protesto düzenliyor esyalarımla oynayarak😂 şöyle göz ucuyla bakıp “oyna oglum aferin masallah” diyip uykuya devam ediyorum. Uyumadan önce mutfagı topluyor zaten annem hicbir sey bırakmayız. Ordada kosturuyor. Yani bizde durumlar böyle :) alısıyor insan. Kapınızın kapanmasına gerek yok diye düsünüyorum.