Tüy Dökümünü En Aza İndirmek İçin Tüyolar ?

gofretbey38

Tüy dökümünü en aza nasıl indiririz çok fazla tüy döküyor kedim yavru olmasına rağmen !?

10 CEVAP

Palyaco

Beaphar vitamin macun tek çaresi okadar urun kullandım sadece beaphar vitamin macun kesiyor omega 3 omega 6 en yüksek macun

Seymaaacaan

Kaliteli mama
Bkz; orijen/acana

CakilYavrukus

Vitamin ve kaliteli mama

pablopicasso

Biz bunu virbac mamaya gerek çözdük. Mevsim geçişlerinde bile sorun yaşamadık.👍🏻

Balimlilac

Pet omega balık yağı ama ne zaman kullanmaya başlamanız gerektiğini veterinerinize sorun lütfen.

eumenid

Kaliteli mama+ vitamin+ düzenli tarama

KimJeongguk

Kaliteli mama ve sürekli taramak tek çözüm. Aklınıza gelebilecek her şeyi denedim vitamindir, macundur, damladır, balık yağıdır hiç biri etki etmedi tüy dökümüne. Sadece kaliteli mamaya başladığımızda eskisinden biraz daha az dökmeye başladı ve sürekli tarayıp dökülen tüyleri toplayıp attık. Başka çözümü yok bu işin.

Linaymin

Merhaba , kaliteli mama diye birsey var ama malesef bazen kendi kedimde denegim gibi fayda etmeyebiliyor. Ben Acana kitten tavuklu kullanıyordum ve beyaz british kedimin inanılmaz tüy dökülme sorunu oluştu. Daha sonra vet tasviyesi ile Hılls balıklı kitten mama ya geçtik ve şuan katlanılabilir seviye de. Ama vetimiz muhakkak hergun düzenli bir şekilde vitamin takviyesi vermemiz gerektiğini söyledi suan da Vets plus un multivitaminini kullanıyorum.

kedimuzay

Kaliteli mama kullanın tüy dökülmesi için olan vitaminlerden alın bıofelıne veya plus gibi bol bol tarayın

kedimuzay

Vitamin markası vets plus, bıofelıne