Kedim Açık Renkli Kustu

Merhaba . Az önce kedim normal evde oynarken birden karnında kasılmalar oldu sonra açık renkli sarımsı kusma yaşadı. Neden olmuş olabilir? Biraz içinde tüyde vardı ondan kaynaklı olabilir mi yoksa başk bişey var mıdır?

3 CEVAP

Balimlilac

Verdiğiniz malt yada miktarı yeterli gelmemiş olabilir.

malt veriyor musunuz? kedi aç mı kaldı? bu bilgiler gerekli. malt veriyorsanız az veriyorsunuz demektir her gün 5-6 cm verin.

Phoenix3

Düzenli malt vermenizi öneririm. Böylece dışkıyla atabilir yuttuğu tüyleri. Eğer sık kusmuyorsa problem değil ara ara oluyor böyle küçük köpük kusmalar sık olmasa da.