Resimdeki Kedinin Irkını Nedeniyle Birlikte Yazarmısın?

Mertly

Merhaba.
Profil fotomdaki kedinin ırkını yazarmısınız neden o ırka ait olduğunuda belirtin lütfen :)

16 CEVAP

Catmom777

Çünkü 2 irk birlesinde O irk olmus

Rosier4

@Catmom777 baya mantıklı cevaplar veriyorsunuz insanlara harikasınız valla :)) her yorum da varsınız mantıklı tek cevap yok :))

siz ne cinssiniz ben de onu çok merak ettim. ne çok cins meraklısı varmış kardeşim ya bu ülkede 😤

Mertly

İnsanlar istedikleri şeylere ilgi ve merak duyabilir kimseyi kısıtlayamazsiniz.
Çok merak etmişsiniz ya sorunuzada cevap vereyim de yazdığınız yorum boşa gitmesin, 5 kusak oncesine kadar Türk-Türk eslesmesinden meydana gelen orta asya türküyüm.
Şecere nerde veriliyor bulamadım bulsam secerede alıcam kendime. 😊

Mertly

@Catmom777 ne diyosun sen ciddi olamazsın aydınlandım resmen 😂

Mertly

Harbi bilebilcek bir kişi yokmu ya merak ediyorum bilen çıkcak mı diye

Phoenix3

British shorthaire benziyor aslında onlar da böyle tombik patates kafalı gıdıklı şirin bir şey oluyorlar :D

dadasf

kulakları gözükse daha net cevap verilebilir ama büyük ihtimalle british shorthair

dadasf

kulakları gözükse daha net cevap verilebilir ama büyük ihtimalle british shorthair

dadasf

kulakları gözükse daha net cevap verilebilir ama büyük ihtimalle british shorthair

Mertly

Anne baba ikiside british olunca british oluyomuş.
Bu miniğin anne british baba scotish fold, kardeşleri yatık kulak Scottish foldlar bu dik kulak olduğu için Scottish straight olarak geçiyomuş.
Ama veteriner bile british diyo anlamadım karışık bi mevzu 😂

dadasf

daha çok anne genleri baskın olsa gerek 😅 birde veterinerler scootish straight ve british shorthairin aynı cins olduğunu savunuyor diye biliyorum

dadasf

daha çok anne genleri baskın olsa gerek 😅 birde veterinerler scootish straight ve british shorthairin aynı cins olduğunu savunuyor diye biliyorum

Trifane

British short hair. Dik kulaklı. Baba muhtemelen scootish. Renk, göz ve yüzünden gayet net belli. Bebekken gözleri mavi sonrasında kehribar olur. 4 çocuğum var. 2 si kırık kulak 2 si dik kulak. Hepsi bebekken birebir aynıydı. Ekleme şansım olsaydi fotoğraflarını eklerdim.

Piti

.secereli bir anne babadan doğmuşsa british short hairdir. Değilse scottish straighttir.her gri renk dik kulak british olmuyor