Disi Kedim Cok Agresif Esyalara Zarar Veriyor

kbraa55

9 aylik disi kedim son 2 aydir cok agresif kablolari kemirmeye basladi zarar veriyor enerjisi hic bitmiyor.surekli hareket halinde sert bir sekilde ısırıyor bizi esyalarida parcaliyor cözümü nedir cok yoruldum son zamanlar

3 CEVAP

BalOzi

Limonlari keserek, biberiyeyle birlikte kaynatip bi gece sogutuyosunuz sonraki gun sirkeyle doldurdugunuz sprey şişesine ekliyosunuz, girmesini istemediğiniz alanlara sınır çizgi şeklinde sıkıyosunuz ya da ellemesini istemediğiniz eşyalara vs. Tamamen doğal ve zararsız bir karışım

Dikkatli olmanız gereken nokta kediniz sizi spreylerken görmemesi, yani bu “kötü” şeyi sizinle bağdaştırmamalı, o odada yokken yapın. Ve asla disiplin ceza vs olarak kediye sıkmakla falan kullanmayın

Catmom777

Laktozsuz kefir içir

Phoenix3

Belki ilgisiz kalmıştır. Bol bol oyun oynatmayı ve onunla ilgilenmeyi deneyin. Oyuncak deneyebilirsiniz. Büyük Pawdaz oyuncakları var. Bu agresif ve enerjik hallerine yararı olabilir belki.