Kedi Ve Kopek İlişkisi !

Reyyanhan

Anket

Bence sen almalısın
(1 oy)
Bence al
(0 oy)
Evet evet al
(0 oy)
Çok zor değildir al
(2 oy)
Toplam (3 oy)

Merhaba ;
Bilenler bilir eskiden köpekler le ilgili kötü bir deneyimim olmuştu ve bir daha da sahiplenmedm. Geçenlerde yavru bi kaç yavru bulduk . Feronia denizzzz akitalove selin ursaminor bilir videoları ni watsap üzerinden onlarla paylaşmıştım . Şimdi köpeklerde n birisi çok hastalandı ve diğerlerinden normal olmadığını daha güçsüz bağışıklıgi düşük ve veteriner evde bakilmasi lazım dedi . Kızlar da büyük ırk olacağını söylüyor . Evde zor olacağını söylüyor . Siz ce çok büyük olsa bile kızlar için problem olur mu . Çok istiyorum . Korkularım da var. Sahiplendirsem sahiplendiririm ama içimde bir köşede kalsın be diyor .

11 CEVAP

zeynepgurgen

Hangi 'al' şıkkına oy versem, bilemedim. Kazık sormuşsunuz. :D

akitalove

Reyhan abla böyle anket mi yapılır gerçekten kazık soru :D

Feronia

"E" şıkkına oy veriyorum. Bence alma.

kedi_delisi

Tanii ben yokum :(

Reyyanhan

Zeynep dayanamayrummmmmmm

akitalove

Hepsi al şıkkı :D

Reyyanhan

Fark ettim :D

Reyyanhan

Seda rumü kafamı karıştırıyor bu konuda

akitalove

Karıştrmakla haklıda reyhan abla cunku bu durumda kizlarinida düşünmen lazım

Reyyanhan

Kedi delisi ben yokum derken ?

Reyyanhan

Ya ezgi :(