Hills Mi Alınmalı Proplan Mi

Korsan_35

Kedim proplan kullaniyor ve galiba sıkıldı bende değiştirmek istiyorum hills önerdiler ama sizlere de danışmak istiyorum önerebileceginiz orta segment mama var mi

9 CEVAP

Phoenix3

Ben de proplan kullanıyorum bebekliğinden beri. Bir ara hills denemiştim ama şahsen ben memnun kalmamıştım. Kediden kediye de değişir tabii. Öneri isterseniz de royal canin önerebilirim ama ben en çok proplandan memnun kalmıştım. Dilerseniz aromasını değiştirip proplandan devam edin.

Coconutbey

Proplanı bağımlı gibi yiyorlar içinde bi ara şüpheli madde var falan denmişti ben o yüzden güvenemiyorum. Hills gastro mamasını kullanıyoruz çok memnunuz

KimJeongguk

Hills👌🏻

Mirabonibon

Hills

GzdeAkbuz

İkiside alınmamalı benimkide proplanı çok sevmişti şuan kötü olmasına rağmen royal canin diş mamasını yediriyorum dişleri biraz toparlasın diye zorunda kalmadıkça kullanılmaz mamalar bunlar iyi olsalar bu kadar bağımlı hale gelmezler diye düşünüyorum nd, Bozita, brit, happy Cat, bunlara geçirecem tabi rc'nin tadında ne varsa başka mama yemez oldu sıkılsında değiştirsem kafasindayim ama yok illa tuza boğulma derdinde

Korsan_35

Kedim maalesef proplani önceden bayıla bayıla yerdi şimdi çok da sevmiyor açıkcasi zorla yediriyoruz 😭

Korsan_35

Kedim maalesef proplani önceden bayıla bayıla yerdi şimdi çok da sevmiyor açıkcasi zorla yediriyoruz 😭

develi99

Hills kaliteli bir mamadir.

Anonymus985465

Sanabelle