Kedim Miyavlamaköiçin Ağzını Açıyor Ama Ses Çıkartmakta Zorlanıyor

cagrismz

Kedim miyavlayı ses öıkartabiliyo bazen ama bazen sadece ağzını açıp miyavlıyomuş gibi yapıyo ses yok sanki sesi kısıkmış gibi

1 CEVAP

O kedinin ağlaması diye geçer sizden ya oyun yaş mamayı biliyorsa yaş mama veya evin içinde gezip macera için olabilir sınırlandırmayın hayvanı sosyalleştirin mutfağa götürün fakat tezgaha çıkarmayın onu tezgaha çıkmaması için eğitin ciddi bir ses tonu ile bağırmadan parmak gösterip hayır diyin mesela