Tek Yavru Kediye 5 Kg Lık Mama Alınır Mı?

Mertly

Merhaba nd kitten almayı düşünüyorum ama 1.5 luk olanlar pahalıya geliyor, 5kg olan daha ekonomik gibi.
Ama bu 5kg yi sadece 1 kedi yiyecek bayatlama tad kaçmaaı gibi sorun olur mu?

4 CEVAP

KimJeongguk

10 kilo alıyorum ve mamayı bölerek güzelce muhafaza ediyorum ben. Bittikçe muhafaza ettiklerimden açıyorum kullanıyorum bu şekilde bayatlamıyor.

dadasf

bende 4 kglık mama alıyorum. ağzı sımsıkı kapalı ve serin ortamda tutulursa bayatlama olmaz. ama hava alırsa bayatlayabilir. güzelce muhafaza etmek lazım

dadasf

bende 4 kglık mama alıyorum. ağzı sımsıkı kapalı ve serin ortamda tutulursa bayatlama olmaz. ama hava alırsa bayatlayabilir. güzelce muhafaza etmek lazım

Renklipati

Tabiki olmaz kavanoz yada saklama kapları oluyor kullanacağız kadar bir kavanoza ayırıp diğerlerini de ister bu şekilde istersenizde ağzını sıkıca kapatıp hava almayacak şekilde muhafaza edebilirsiniz