Uğruna Ölüp Bittiğim Kedilerim Başkalarıyla Uyuyor

targof

yatarken çağırıyorum gelmiyor alıp yanıma koyuyorum 1 saniye bile olmadan fırlayıp kaçıyor ama eve biri kalmaya geldiğinde hemen onun ayağının dibinde yatıyor orda uyuyor. Nadiren yanıma uyuma geldiği zamanlar da eğer yerimden 1 mm bile hareket etsem hemen uyanıp kaçıyor ama başkalarının ayağının dibinden zor alıyorum beyefendileri.

1 CEVAP

BalOzi

Belki sizinle yatmayı ödül mamasıyla çekici hale getirebilirsiniz, rüşvet işe yarayabiliyor 😅 Bunun dışında kedi yatağını da yine baş ucunuza koymayı deneyebilirsiniz