Unıque Kitten Mı Acana First Feast Mi?

Mertly

Merhaba 2 aylık kedimde unıque kullanıyorum ama içeriği fiyatını hak etmiyor sanırım pek anlamam içerikten.
Aklımda nd kitten vardı onun kg sı 260tl ye geliyor acana nd den daha iyi diye biliyorum onun kgsi 180tl ye geliyoe nd den daha ucuz sizce unıque ile devammı edeyim acana first feast mı alayım?

7 CEVAP

Dann

Acana’yı tercih edin. Acana’nın en iyi mamalar arasında gösterilmesinin nedeni protein kaynakları gerçek et. Ve bu işlerin denetiminin yapıldığı bir ülkede üretiliyor olması. Unique lider pet Food markasıydı sanırım. Bizim ülkede insanlar için üretilen gıdalar bile denetlenmezken kedilerin sağlığını para kazanmaktan daha öncelikli sıraya koymazlar.

Renklipati

Bu yazdıklarının içinde acana fırsat fesat kitten diyorum,ben kullandım yavruluktan taki kısırlaştırma olana kadar gayette memnun kaldım, hatta şunu da belirteyim 2,5 yaşına yaklaşıyor kedim hep acana serisiyle devam ettim,şuan rotasyon olsun diye mera aldım bu mamada acana kadar kaliteli

Mertly

Anladım peki nd kitten ile acana arasından hangisini önerirsiniz?
Nd de yüzde 44 ham protein var çok iyi gibi ama acanada ham yüzde 37 yazıyor buna rağmen acana daha iyi deniliyor neden daha iyi mesela bilemedim.

Mertly

Anladım peki nd kitten ile acana arasından hangisini önerirsiniz?
Nd de yüzde 44 ham protein var çok iyi gibi ama acanada ham yüzde 37 yazıyor buna rağmen acana daha iyi deniliyor neden daha iyi mesela bilemedim.

KimJeongguk

N&D de protein değerinin fazla olması çok şikayet oluşturuyor. Yetişkin kedilerde idrar yolu kristallenmesi falan yapıyormuş protein değeri yüksekliği. Yavru kedilerdede fazla enerji toplanması yapıyormuş diye duydum birkaç kişiden. Acana zaten içerik vs. açısından da N&D'den bir tık üstte o yüzden bence de Acana alın.

Cennet29

Nd tecrübe etme şansım oldu kedime yaramadı. Aylardır unıque kullanıyorum memnunum

kedimuzay

Acana iyi bir marka ben yaş mamasını denedim memnun kaldım