Kediler3 Doğumdan Sonra 12 Saat Sonra Tekrar Dogururmu

Edayigit

Kedim bugun doğum yaptı 3 yavru. Aradan 12 saat geçti ama sancıları başladı gibi tekrar ilk doğumda yaptgı herseyi Suan yapıyor. 12 saat arayla doğum olabilirmiki

1 CEVAP

Rubikosu

Evet olabilir. Köpeklerde olduğu gibi kedilerde de doğum uzun sürebilir ancak doğum ne kadar uzun sürerse yavrular ve anne o kadar tehlikeye girer. Yavru içerde ölebilir ve anneyi de zehirleyebilir. Veterinere danışsaniz çok daha iyi olur.