Kedim Doğum Yaptıktan Sonra Yavrularının Tuvalet Eğitimi Nasıl Olacak

NickiM

Yani doğduktan sonra yavrular nereye tuvaletini yapacak hazırlandığım yuvaya mı yoksa o yuvaya kum falan koymam gerekiyor mu yoksa yere bez mi sermeliyim

1 CEVAP

Linahan

Yavrular 3 haftalık filan olana kadar anne yalayarak işetiyor. Ek gıdaya geçince, kuma bir kere koymanız ve patileriyle hafif kazdırmanız yeterli. Kendileri eşelenip minicik kaka ve çiş yapmaya direkt başlıyorlar :)
Daha önce 2 kere sokak kedi doğumu yaptırdım bebekleri büyütüp sahiplendirdim..