Scotish Kansizlik

Penthe

Kedilerin dis etleri de bizimkiler gibi kirmizi olmasi gerekiyormus kediismin soluk kansiz dedi vet
hamato plus kullandim ama hala gecmis degil ne yapabilirim dogal yontem vs bi ise yarar mi?
Tavsiyelerinizi bekliyorum

6 CEVAP

develi99

Yani ilaç tedavisine ek olarak protein oranı yüksek gidalar ile beslemeye çalısın. Haslanmış et, tavuk, ciger.. kaliteli yaş mama olabilir..

Lilibeth

Ciğer, dalak, böbrek sulu kavurup besleyin doğal yöntem en güzeli olur ilaçlara boğulmasın hiç

Lilibeth

Ciğer, dalak, böbrek sulu kavurup besleyin doğal yöntem en güzeli olur ilaçlara boğulmasın hiç

Anonymus985465

Sokaktan sahiplendiğim ve göz ameliyatı olan yavruda kansızlık vardı. Vetin verdiği kan yapıcı vitamin ve beslenmeyle düzeldi

Penthe

Kendi mamasi nd balikli
yas mamayi da kendim yapiyorum tavuk ciger vs kucukken ciger yumurta vs yerdi ama yemez oldu buyudukce yemek seciyor 😂

Penthe

Beslenme naptiniz?