Kedim Mamasını Sürekli Mama Kabından Dışarı Atıyor Patisiyle

CihangirAda

Kedim mamasını sürekli kabından dışarı saçıyor ve sonrasında döktüğünden bi kaç tane yiyip tekrardan dışarı döküyor kabından bunun sebebi nedir acaba çok dağınık olmaya başladı. Benim için sorun değil ama ailemle yaşadığım için sorun olmaya başladı.

2 CEVAP

Minminik

bıyık yorgunluğu diye bişey var, mama kabı küçükse yemiyor dışarı atıyor. ben artık evdeki yemek tabağına koyuyorum geniş rahat rahat yiyor, suda aynı şekilde küçük kaplı olanların hepsini patileyerek döktüğü için geniş bir kap kullanın

CihangirAda

Deneyeceğim teşekkür ederim