3.5 Aylık Erkek Kedi Kizginliga Girermi

Kedimiz bir haftadır pelus oyuncağı ağzında yatagina değişik değişik basiyor masaj yapiyor sandık ama cok masaj gibi de değildi sanki kaka yapacak gibi durup ayaklariyla yoguruyor gibi ve oyuncagina bagriyor durmuyor diye dün oyuncaginin üstünden kaldırdık organını çıkarmış kafamız karıştı oyuncaga falan sinirliyordu hep o hareketi yaparken bu kadar erken girebilirmi kizginlik donemine cok bagirma koku birakma yok sadece oyuncagini yatagina götürüp bu hareketleri yaparken oyuncağa kizarken ses cikartiyor birde organ tabi 🤦🏻

4 CEVAP

Etrafa tuvalet yapmiyor ama ara ara oyuncagina işte bazılarında keşfetme dönemi de oluyormuş sanırsam o ergenlikteyiz daha çiş de kokumuz falan yok 3,5 aylık oldu ama 2.5 kilo simdiden sanki yetiskin kedi boyunda yedi yedi dedim hayvan bir anda buyudu diye düşündük neyse kilomuzda normalmiş 😅 uzun yapisi var boya gitmis hepsi

develi99

Bence hormonel açıdan imkansız, 3.5 aylık kedi.. İçgüdüseldir diye düşünüyorum, belki de kendince oyun..

dişi kedim 4 aylıkken ilk kızgınlığa girdi ama 1 gün sürdü. sonra 7-8 aya kadar bir şey olmadı. olabilir ama çok içgüdüseldir. daha çok erken idare edeceksiniz artık kısırlaşana kadar😀

Mirabonibon

benim kedi 4 aylıkken girmişti çook zordu sürekli işiyordu ama neyse ki geçti 1 yaşında kısırlaştırdık ama 3,5 aylık kedinin gireceğini düşünmüyorum çok küçük çünkü içgüdüsel olabilir dedikleri gibi