Kedim 2 Gündür Kusuyor

kedime dün akşam iç paraxit hapı ve damlasını uyguladım 3 yaşına girecek hapı yarıys bölüp yutturdum sonrasında ağzını şapırdatmaya başladı yutkunabiliyor mu diye multivitamin verdim uyumuyordu rahatısz gözüküyordu sonra sıvı ödül maması verdim iştahı vardı arada odadan çıkıp kusacak gibi duruyordu ve gece kustu mamayı hızlı verdiğim için mi diye düşündüm vitamin gimcatin 2023 tarihli kokusu kıvamı normaldi ve sondu verip attım başka almıştım bunu seviyor diye bulup verdim aslında kısa keseceğim kusmuk koyu kahveydi mama kokuyordu yoğundu baya taneleri gözükmüyordu parazit vs göremedim bu sabahta halen halsiz gibi dışkısı normal su içiyor mama yiyor yorgun normale göre ama hareketsiz değil halen ağzını şapırtadıyor öğleden sonra 3 damla saydam sıvı kustu ne olmuş olabilir sizce?

1 CEVAP

kang14

Benim köpeklerim de bazen kusuyor iç parazitten sonra.Ben ilk 2 gün olabilir diye biliyorum ama daha uzun sürerse ve sıklasmaya baslarla. Veteriner hekime götürün bence