Çip Konusuna Açıklık Getiriyorum

türk veteriner hekimleri birliği resmi yazısını ekte sunuyorum. buna göre hareket edip beyanname vermediyseniz yeni sahiplendim diyerek veya bahçemde, apartmanda bakıyorum diyerek ceza yemeden çocuklarınızı tedavi ettirebilirsiniz.

2 CEVAP

Mertly

Beyanname olayı nasıl oluyor?

veterinere verecektiniz 31.12 ye kadar. bir form varsı veterinerlerde onu doldurup imza atmanız gerekiyordu çip taktırmadıysanız o tarihe kadar. yapmadıysanız geçti artık o yüzden yeni sahiplendim demeniz lazım ceza olmasın diye.