Malt-Vitamin

BanuYuzgec

Selamlar 6 aylık kedim için baby paste vitamin ve malt soft extra macununu ne sıklıkta kullanmalıyım acaba haftada üçer gün versem yeterli olur mu bir de ev yoğurdunu da haftada üç gün veriyorum bir gün de yaş mama veriyorum bunlar yeterli olur mu

5 CEVAP

dilex

Birgun vitamin birgun malt seklinde kullaniyorum ben.

fbostancii

hiç malt kullanmadım her gün nohut büyüklüğünde vitamin veriyorum.

1gun 1ini 1gun 1ini verebilirsiniz.ya da haftada 2 kez vitamin 2 kez malt bu sekilde de olabilir.

BanuYuzgec

Teşekkürler

BanuYuzgec

Hepsinden sırayla birer gün vereceğim sanırım