Tüy Dökülmesi Arttı

Simgecetin07

Arkadaşlar proplan somonlu kısır kedi mamasına geçtiğim günden beri kedimin tüy dökülmesi arttı ve çok iştahlı yemiyor kilo verdi gibi biraz. Kilo almasına yardımcı başka mama öneriniz var mı proplan bandında?

12 CEVAP

develi99

Hills güzel mama, proplanda.. benzer kalitede.. az az alip kedinize birakmaniz lazim seçimi.... siz hills dersiniz o proplan sever..

Siz ND dersiniz, o advance sever gibi... gibi..

kedimuzay

Belkı somonu sevmemıstır tavuklu seviyorsa tavuklu deneyın Uzay çok seviyor tüy dökümü içinde bol bol tarayın ve tüy dökümü için vitaminlerden alabılırsınız

Cemalchief

Vetoskin diye bir vitamim var veterinerde 60lı 600 tl bandında kesinlikle tavsiye ederim

Mirabonibon

Ben de proplan kullanıyordum sonra değiştirdim advanceye geçtim şimdi inanılmaz iştahlı yiyor memnunuz

CakilYavrukus

Önceki maması neydi

Simgecetin07

Purina one kullanıyordum proplana geçtim

Simgecetin07

Advance veya hills almayı düşünüyorum proplan bittiğinde hangisi daha iyi

CakilYavrukus

Önceki kullandığın mama da mı somonluydu?

Simgecetin07

Hayır sığır etliydi

Simgecetin07

Kısır kedi mamasına geçtiğimden beri zayıflamaya başladı. Normal mama kullansam zararı olur mu

Rosier4

Bu konuyu veterinere danışın.Şahsi görüşüm kısır mamadan devam edin ileride idrar yolları sorunları yaşayabilirsiniz.

develi99

Biotin macunu verin. Zoovitalin tüp macunu veya biofeline damla.. nette var