Dişi Kedim Kızgınlıkta Kendi Kendine Hırlıyor Neden?

Minnakpatipuki

Dişi kedim var 6 aylık. Bugün kendi kendine hırlamaya başladı. Mırlamak değil bakın köpek gibi sanki bişeye kızmış gibi hırlıyor. Uyurken dahi durup dururken hırlıyor şuan. Neden olur acaba kızgınlıktan dolayı mı yoksa agrisi mi var?

3 CEVAP

Mirabonibon

bahsettiğiniz sesi benim kedim kısırlaştırıldığı ilk gün ağrısından dolayı çıkarıyordu ağrısı vardı ve çok sinirliydi sizinkininde ağrısı olduğu için çıkartıyor olabilir bu sesi çıkarttığı zaman videoya çekin ve veterinerinize gönderin ağrısı olabilir dediğim gibi

CakilYavrukus

Kısırlaştırın

Bgmd

Ağrısı olabilir benim kedimde ishal olduğu zaman yapıyordu ağrının sebebini bulmak için veterinere gidin.