Acil Bakarmısınız

Lilyyyy6

Kediye pilav kuru fasulye verdim de hişey olmaz demi

6 CEVAP

dadasf

niye veriyorsunuz? ev yemeği vermek zaten yararlı değil. salçası, tuzu, yağı, baharatı. onlarca zararlı şey var

salihaondag8

Malesef bu satlarda bu dünyada maddi manevi zorlanıyoruz herşey pahalandi yeri geliyor hiçbir şey alamıyoruz bu canlara ve sayıları çoğalınca ev yemeği vermek zorunda kalıyoruz o yüzden devamlı olmadıkça verebilirsiniz bir süreliğine aç kalmalarindansa yemeleri daha iyi ama genel olarak kuru ve yaş mama et türleri onlara özel yağsız tutsuz baharatsiz beslemek hem diş hemde sağlıkları için en iyisi olacaktır bence bunlar benim görüşlerim inşallah faydam olmuştur

salihaondag8

Bende bu ara çok yoruldum yetişemiyorum bu canlara ve üzülüyorum haliyle siz neden verdiniz benim durumum gibimisiniz çok bagiriyolrar hepsi ama ne yazikki elde avuç ta yok

CakilYavrukus

Madem mamaya gücünüz yetmiyor araştırın internetten kedilere ne sakıncalı, onlar dışında besleyin

Zxhrlast0x

İshal olabilir

kedimuzay

1 kereden bir şey olmaz bence ama devamlı yedırmeyın