Barınaktan Köpek Almayı Düşünüyorum Fakat?

yekta_0599

Birkaç sorum olacak yavru almalıyım bence ama ona tuvalet eğitimi verebilir miyim? Bahçede bakacağız çok zor olur mu? Neler yapmalıyım?
Sağolun şimdiden!

4 CEVAP

zeynepgurgen

Barınaklar, sokaklar günah yuvası. Malum köpekten geçilmiyor...

gokceyigit

yaş önemli değil köpekte eger sevgiyle öğretirseniz üç gün ögrenir

Reyaura

Bahçeye tasmayla baglicaksaniz almayin. Bi zorlugu yok. Uysal yetişkin bir köpekle alabilirsiniz. Yavruya bahcede bakicaksaniz agliyip anne istiyebiliyolar sürekli. Sahiplendiginiz zaman iç parazit dış parazitini yaptirin sonra asilarini. Yavru köpekler bi kac saate bir tuvalete cikabiliyor biraz büyüdüğü zaman tuvalet egitimi düzene giriyor bende oyle olmustu ama bahcede oldugu için sikinti olmamasi lazim bu durumun.Barinaktan sahiplenmeniz çok güzel:)

Kaplankedi

Bence bir sorum olmaz.barınaktan sahiplenmenizde çok iyi