Kedimi Arada Dışarı Çıkarmalı Mıyım?

dadasf

biz bodrumda yaşıyoruz. cam da yüksek olduğu için camdan baktırmıyoruz. düşüyor tehlikeli onlar için. akşamları yürüyüş için çıktığımda veya hafta bir kaç gün çantasına koyup dışarı çıkarmalı mıyım? iyi gelir mi ona? kısırlaştıralı 1 hafta oldu kafasında da yakalık var

5 CEVAP

dadasf

bodrum dedim bodrum katı bir apartman dairesi

Snzlc

yeni kısırlaştırılmış şuanda stres altında olmalı belki daha sonra dışarı çıkarabilirsiniz pencereleriniz ne kadar yüksekte bilemiyorum ama pencere altına kedinin üstüne çıkabileceği eşya koyarsanız en azından pencereden o eşyaya sonra yere iner.

CakilYavrukus

Küçükken pusetinde dışarıya çıkmaya alışmasında fayda var

Okan3439

Dışarıyı tavsiye etmiyorum pire ve mantar hemen bulaşıyor kurtulmasıda zor oluyo

bence hiç çıkartmayın. gerek yok çünkü köpek gibi değilşer. ayrıca onlar için ev en güvenilir alan. biz sıkıldı bu diyoruz ama onlar evde kendi alanlarında çok mutlular aslında.